В.Гройсман доручив Мінфіну прискорити підготовку законопроекту про електронну акцизну марку

В.Гройсман доручив Мінфіну прискорити підготовку законопроекту про електронну акцизну марку

КИЇВ. 1 червня. УНН. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів прискорити підготовку законопроекту про електронну акцизну марку. Про це написав прес-секретар Прем’єр-міністра України Дмитро Столярчук в Twitter, передає УНН.

Кабмін планує ввести електронну акцизну марку з метою навести порядок на ринку підакцизних товарів та протидіяти контрафактної продукції.

"Прем’єр доручив Мінфіну прискорити підготовку законопроекту про е-акцизної марки. Мета — порядок на ринку підакцизних товарів та протидія контрафакту", — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, за словами експерта ринку алкогольних напоїв Ігоря Товкача, електронна акцизна марка не є методом боротьби з нелегальним алкоголем.

Також нагадаємо, за словами генерального директора компанії Eastern Beverage Trading Ольги Івушкіної, протягом останніх 6 років, частка тіньового сегменту алкогольного ринку зросла з 15-20% до 45-59%.

При цьому, держава такий стан справ ігнорує.

Додамо, що нелегальний ринок алкоголю відбирає у держави близько 9 млрд₴


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1668204-v-groysman-doruchiv-minfinu-priskoriti-pidgotovku-zakonoproektu-pro-elektronnu-aktsiznu-marku”