Стаховський святкував перемогу у міксті на турнирі в Будапешті

Перша “ракетка” України Сергій Стаховський провів сьогодні два поєдинки в рамках виставкових змагань в Будапешті (Угорщині), інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу БТУ.

Об этом сообщает Московский репортерСергій Стаховський у парі з Анною Бондар здобув перемогу в міксті на груповому етапі турніру в Будапешті.


Перший матч на турнірі Budapest Kupa Сергій Стаховський зіграв проти Петера Надя. Він завершився з рахунком 4:1, 1:4, 2:4.


Другий матч він зіграв у міксті з Анною Бондар. Поєдинок проти дуета Петер Надь/Тімеа Бабош завершився з рахунком 4:2, 4:3 (5).


Анна Бондар у свою чергу зіграла проти Дорки Драхоти Сабо – 2:4, 2:4.


Формат турніру передбачає груповий етап (2 групи, в кожній по 3 пари тенісист + тенісистка), в рамках якого проходять матчі в одиночному розряді, а також в міксті. У п’ятницю та суботу пройдуть поєдинки в групах, а в неділю зіграють матчі за “бронзу” (між дуетами, які займуть другі місця в групах), а також фінал між переможцями груп.Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/stahovskyj-svyatkuvav-peremogu-u-miksti-na-turnyri-v-budapeshti.html”